Prantsuse geelid Siin on 4 toodet.

Tooted 1 kuni 4. Kokku 4 toodet
 • Väga vedel, isetasanduv ja ülivalge. Ei jäta kleepuvat kihti! Ideaalse Prantsuse maniküüri küüneserva kujundamiseks on vaja vaid ühte või kahte väga õhukest kihti. Geel on plastikpurgis (e-poe pilt vahetamisel)

  9,90 €
 • Keskmise paksusega (paksem kui French White), isetasanduv valge prantsuse geel. Jätab kleepuva kihi. Ideaalse Prantsuse maniküüri küüneserva kujundamiseks on vaja vaid kahte õhukest kihti. Kivitub UV lambis 2 minutiga. Geel kuulub "chic" tootesarja, kuhu on koondatud meie kõige šikimad ja kvaliteetsemad tooted.

  9,90 €
 • Vedel, isetasanduv valge prantsuse geel. Jätab kleepuva kihi. Ideaalse Prantsuse maniküüri küüneserva kujundamiseks on vaja vaid kahte õhukest kihti. Kivitub UV lambis 2 minutiga. NB! Purgi avamisel tuleks olla ettevaatlik, kuna purgil puudub kaitsev foolium. Geel on akrüülist purgis ja kuulub "chic" tootesarja, kuhu on koondatud meie kõige šikimad ja...

  4,95 € 9,90 € -50%
 • Vedel, isetasanduv piimjas roosa värvitooniga prantsuse geel, mis sarnaneb värvuselt küüneplaadile. Sobib väga hästi ilusa prantsuse maniküüri tegemiseks valge geeli alla, samuti ka küüneplaadi vigade parandandamiseks. Geel katab küüneplaadi kahe õhukese kihiga (geel on kergelt läbikumav) ja kivistub 36W UV lambis kiirelt 2 minutiga. Parima läike...

  3,96 € 9,90 € -60%
Ok

Meie e-pood kasutab cookie´sid, et parandada veebilehe toimimist ning muuta paremaks Sinu kasutajakogemust. Juhul, kui see Sind ei häiri, jätka lehe kasutamist nagu varasemalt.
Kui vajad täiendavat informatsiooni cookie´de kasutamise kohta, kliki siia.