Geelitarvikud Siin on 27 toodet.

Tooted 1 kuni 25. Kokku 27 toodet
 • alusgeel

  Kvaliteetne vedel alusgeel, mida saab kasutada ka Primeri asemel või sellega koos. Bonder tagab tugeva haarduvuse küünepinna ja geeli vahel. Bonderit tuleb kanda ettevalmistatud küünele kogu küünepinna ulatuses ühe õhuke kihina. Seejärel kivistada UV lambis ligi 2 minutit.

  9,90 €
 • Kvaliteetne vedel alusgeel, mida saab kasutada ka Primeri asemel. Bonder tagab tugeva haarduvuse küünepinna ja geeli vahel. Bonderit tuleb kanda ettevalmistatud küünele kogu küünepinna ulatuses üks õhuke kihina. Seejärel kivistada UV lambis ligi 2 minutit. Parima tulemusena saavutamiseks soovitame kasutada nii Primerit kui Bonderit.

  9,90 €
 • Base Rock on eriti tugeva haarduvusega alusgeel, mis on mõeldud kasutamiseks geellakkidega. Tagab tugeva haarduvuse küünepinna ja geeli vahel. Base Rock tuleb kanda ettevalmistatud küünele kogu küünepinna ulatuses üks õhuke kihina. Seejärel kivistada LED või LED/UV lambis 30 sekundit või UV lambis ligi 2 minutit.

  5,40 € 6,40 € -1,00 €
 • Happevaba Primer tungib küüne pinda, vabastades seal niiskuse ja õli, mis aitavad küünt edasiseks töötluseks ette valmistada. See loob ideaalselt kuiva tööpinna, tagades maksimaalse kleepuvuse ja hoides ära mullitamise ja üleskerkimise. Sobib töötamiseks erinevate ehitusgeelidega. Primerit tuleks kanda ettevalmistatud küünele enne ehitusgeeli. Vältida...

  4,50 €
 • Primer tungib küüne pinda, vabastades seal niiskuse ja õli, mis aitavad küünt edasiseks töötluseks ette valmistada. See loob ideaalselt kuiva tööpinna, tagades maksimaalse kleepuvuse ja hoides ära mullitamise ja üleskerkimise. Sobib töötamiseks erinevate ehitusgeelidega. Primet tuleks kanda ettevalmistatud küünele enne ehitusgeeli. Vältida kokkupuudet...

  3,90 €
 • Väikesemõõduline LED lamp, mida on mugav vajaduse korral kaasas kanda. Tehnilised andmed: Lambis on 40 LED dioodi. Võimsus 3W LED lambi mõõtmed: 19 cm x 18 cm x 8 cm. LEDide eluiga on 35 000 kuni 50 000 tundi. 100V - 240V 50-60 Hz Timer: 30 ja 60 sekundit

  29,25 € 39,00 € -25%
 • Kaasaegne LED + CCFL lamp, mis sisaldab energiasäästlikke LED dioode ja CCFL spiraali. Kivistab nii LED geele kui UV geele. Magnetiga eemaldatav põhi, sobides ideaalselt geellaki pealekandmiseks varvastele. Tehnilised andmed: Võimsus 36W (12W CCFL, 24W LED) LED lambi mõõtmed: 17,2 x 15,2 x 8,2 cm. LEDide eluiga on 35 000 kuni 50 000 tundi. 100V - 240V...

  44,25 € 59,00 € -25%
 • Lanoliini sisaldusega soak-off remover on sobiv geellaki eemaldamiseks küüntelt.   Geellaki eemaldamine removeriga Geellaki eemaldamiseks kanna removerit puhastuslapile ja kata küüneplaat. 10 minuti möödudes võib küüneplaadi vabastada. Geel on pehmenenud ja seda on lihtne eemaldada puupulga abiga. Protsessi kiirendab soojus, seega võib sõrmeotsad mässida...

  4,50 €
 • Lanoliini sisaldusega soak-off remover on sobiv geellaki eemaldamiseks küüntelt.   Geellaki eemaldamine removeriga Geellaki eemaldamiseks kanna removerit puhastuslapile ja kata küüneplaat. 10 minuti möödudes võib küüneplaadi vabastada. Geel on pehmenenud ja seda on lihtne eemaldada puupulga abiga. Protsessi kiirendab soojus, seega võib sõrmeotsad mässida...

  6,90 € 8,90 € -2,00 €
 • Universaalised küünevormid akrüül- ja geelipikenduste tegemiseks.  Sobib väga hästi iga küünekujuga.

  1,20 €
 • Soodus!
  Hetkel puudub laos

  Universaalised küünevormid akrüül- ja geelipikenduste tegemiseks. Kahepoolselt kasutatav ja sobib väga hästi iga küünekujuga.

  1,40 €
 • Terava otsaga sünteetiline geelpintsel, mida on mugav kasutada maalingute tegemiseks ja 3D geeliga töötamisel. Pintsli vars on läbipaistvast akrüülist.

  6,50 €
 • Soodus!
  Hetkel puudub laos

  Viltuse otsaga geelipintsel, mis on sobiv näiteks prantsuse maniküüri tegemiseks. Pintsli vars on läbipaistvast akrüülist.

  8,90 €
 • Soodus!
  Hetkel puudub laos

  Terava otsaga sünteetiline geelpintsel, mida on mugav kasutada maalingute tegemiseks ja 3D geeliga töötamisel. Pintsli vars on läbipaistvast akrüülist.

  5,90 €
 • Soodus!
  Hetkel puudub laos

  Pehme ja elastse karvaga sünteetiline geelipintsel. Lame ja kandilise kujuga pintsel sobib hästi erinevate geelide pealekandmiseks. Pintsli saba on viltuse otsaga, mida on mugav töös kasutada näiteks üleliigse geeli eemaldamiseks. Pintsli vars on läbipaistvast akrüülist.

  5,50 €
 • 2004/fdnm

  Kvaliteetne metallist geelipintsel, pehme ja elastse karvaga. Lame ja kandilise kujuga pintsel sobib hästi erinevate geelide pealekandmiseks.  Pintsli saba saab pärast tööd kasutada mugavalt pintsli korgina. Vaata alltoodud piltidelt.

  10,50 €
 • Cleaner tasakaalustab pH-taset, eemaldab küünest niiskuse ning valmistab küüne ette järgmisteks töödeks (näiteks primeri, bonderi, geeli või liimiga). Kasuta Cleanerit geeli kleepuva kihi eemaldamiseks.

  8,90 €
 • Nail Prep on sobiv vahend kasutamiseks enne primerit või bonderit desinfitseerides ja valmistades küüne ette.  Nail Prepi on mugav kasutada näiteks probleemsemate küünte puhul, kuivõrd see lisab geelidele ja akrüülidele parema haarduvuse ja püsivuse. Toode on 118ml sprei pudelis.

  8,90 €
 • Õuna lõhnaga atesetoon on sobiv vahend geellakkide eemaldamiseks. Sobib kasutamiseks Soak off Removeri asemel. Sobib samuti küünekaunistuste vm eeldamiseks küünepinnalt.  

  4,50 €
 • punane

  Lame ja kandilise kujuga sünteetiline pintsel sobib hästi erinevate geelide pealekandmiseks. Pintsli ots on töövälisel ajal tolmu eest kaitstud korgi all. Pintsli suurus, nr 4.

  5,50 €
 • hõbe

  Lame ja kandilise kujuga sünteetiline pintsel sobib hästi erinevate geelide pealekandmiseks. Pintsli ots on töövälisel ajal tolmu eest kaitstud korgi all. Pintsli suurus, nr 4.

  5,50 €
 • Komplekti kuulub täpipliiats ja 6 erineva otsaga sünteetilise karvaga geelipintslit. Kaks pintslit (nr 2 ja nr 4) on mõeldud töötamiseks geelidega ja neli pintslit küünekaunistuste joonistamiseks (karva pikkused 4, 8, 12 ja 25 mm). Fan pintsel on sobiv värvide hajutamiseks, samas kui pika ja peenikese karvaga pintsliga on mugav joonistada peeneid...

  10,50 €
 • Soodus!
  Hetkel puudub laos

  Silikonpintslid on mõeldud kasutamiseks geelidega ja sobivad väga erinevateks otstarveteks. Näiteks: prantsuse maniküüri joone joonistamine ja korrigeerimine nail art kaunistuste sättimine küünele (hologrammid, glitter, kivid jmt) 4D geeli modelleerimine üle küüneserva läinud geeli või küünelaki eemaldamine kasutamine täpipliiatsi asemele erinevate...

  7,90 €
 • Kahepoolne kvaliteetne metallist pintsel, mille üks pool on sobiv töötamiseks geelidega (nr 4) ja teine pool nail art kaunistuste joonistamiseks. Pintsel on pehme ja elastse karvaga. Lame ja kandilise kujuga pintsel sobib hästi erinevate geelide pealekandmiseks. Pintsli korki kaunitab šikk graveering.

  14,90 €
 • Spetsiaalne geel fooliumitega töötamiseks.Geel on paksema koostisega ja väga tugeva kleepuvusega, et foolium kinnituks. Kanna geeli ettevalmistatud küünele 1-2 õhukest kihti ja kivista UV lambi all (2 minutit). Seejärel kanna geelile tugeva ja järsu liigutusega foolium.Sobib kasutamiseks nii üle küüne kui detailide tegemiseks.

  6,32 € 7,90 € -20%
Ok

Meie e-pood kasutab cookie´sid, et parandada veebilehe toimimist ning muuta paremaks Sinu kasutajakogemust. Juhul, kui see Sind ei häiri, jätka lehe kasutamist nagu varasemalt.
Kui vajad täiendavat informatsiooni cookie´de kasutamise kohta, kliki siia.